Mnoho lidí se věnuje sportu. Ale abyste dosáhli skvělých výsledků, potřebujete každodenní trénink od rána do noci. Jen velmi málo lidí to dokáže vydržet. Pokud se však objeví, očekává se, že dosáhnou skvělých výsledků a úžasného úspěchu.

Jedním z takových slavných lidí je sportovec Andranik Karapetyan. Zvažte podrobněji jeho biografii a profesní růst.

Životopis slavného sportovce

Slavný sportovec Arménie specializující se na vzpírání, Andranik Karapetian, se narodil v prosinci 1995 v oblasti Armavir v obci Samakhar.

Andranik Karapetyan Vzpírání
Od školních let se začal zabývat tímto druhemsport, jako třeba zvedání pruhu. A brzy dosáhl ohromného úspěchu: ve věku 16 let obdržel bronzovou medaili v kategorii až 69 kilogramů. Pak se účastnil juniorských mistrovství světa a Evropy.

O rok později se mu podařilo zlepšit svůj výsledek tím, že se stal mistrem světa a Evropy. Pak se již účastnil kategorie do 77 kilogramů.

Ve věku 18 let byl obviněn z užívání drogy (methyltestosteronu), byl dvakrát diskvalifikován.

Další Andranik s novými silami je ještě aktivnějšízačal hrát sporty. To byl důvod, proč mu získal bronzovou medaili v kategorii 77 kilogramů na mistrovství Evropy v Tbilisi (Gruzie).

Kariérní růst Karapetyanu

Kariéra Andranik Karapetyan ve vzpíráníšel nahoru. A za dvacet let získal na mistrovství světa v Houstonu další bronzovou medaili. Podle výsledku byl na čtvrtém místě, ale kvůli tomu, že severokorejský sportovec Kim Gwan Song byl obviněn z používání dopingových léků, byl Karapetyan umístěn na třetím místě.

Ve 21 letech Andranik Karapetyan (vzpírání) znovu ukázal své vynikající schopnosti a stal se evropským šampionem ve městě Førde, který se nachází v Norsku.

Byl úspěšným kandidátem na vítězství na olympijských hrách, které se konalo v Rio de Janeiro. Ale hrozné selhání - zranění lokte - čekalo na něj při cvičení.

Úžasné trauma Andranika Karapetyana (vzpírání)

Všichni diváci v tom nešťastném Andranikuden co šokoval, když udělal cvičení - zvedl tyč o hmotnosti 195 kg - Karapetyanovi levé lokty se nepřirozeně zkroutil. Z bolesti udeřil závaží bar.

Andranik Karapetian Vzpírání zranění
Všichni právě říkali, že skvělý sportovecnebudou moci hrát sporty. Ale slavný důstojník Ruska Dmitrij Berestov uklidnil fanoušky Karapetyanu. Ve svém rozhovoru řekl, že trauma brzy projde, stav sportovce bude obnoven za tři měsíce.

Chtěl bych doufat, že Berestov má pravdu, a Andranik opět zažene publikum s jeho přítomností a novými úspěchy na místě.